Fitoterapija. Šeit jūs atradīsiet informāciju par ārstniecības augiem, par to izmantošanu veselības stiprināšanai, par fitoterapijas iespējām dažādu slimību ārstēšanā un īsus, saprotami uzrakstītus, dažādu slimīgu stāvokļu aprakstus
Fitoterapija. Šeit jūs atradīsiet informāciju par ārstniecības augiem, par to izmantošanu veselības stiprināšanai, par fitoterapijas iespējām dažādu slimību ārstēšanā un īsus, saprotami uzrakstītus, dažādu slimīgu stāvokļu aprakstus Latviski По-русски English

Par mums

Sveicam Jūs mūsu mājas lapā!

Šeit jūs atradīsiet informāciju par ārstniecības augiem, par to izmantošanu veselības stiprināšanai, par fitoterapijas iespējām dažādu slimību ārstēšanā un īsus, saprotami uzrakstītus, dažādu slimīgu stāvokļu aprakstus.

Fitoterapijas zināšanas īpaši varētu noderēt apstākļos, ja pēkšņi nebūtu pieejami aptiekas medikamenti. Mūsu planēta dumpojas, var pienākt pavisam grūti laiki, tāpēc jākrāj zināšanas, kā izmantot dabas resursus izdzīvošanai skarbos apstākļos.

Kamēr vien būs internets, vietne laika gaitā tiks papildināta un pilnveidota. Šīs mājas lapas autori ir ārsts fitoterapeits Artūrs Tereško un homeopāte Baiba Tereško.

Mūsu devīze:„Lai Dieva dārza ārstniecības augi dod veselību un spēku visiem cilvēkiem pasaulē un, īpaši, Latvijā.”

Dr. Tereško tējas ir pazīstamas Latvijā kopš 1995. gada, kad ārstu ģimene Artūrs un Baiba Tereško pēc kvalifikācijas celšanas kursiem Maskavas Ārstniecības augu un garšvielu izpētes institūtā nodibināja uzņēmumu „Dr. Tereško tējas”. Pašos pirmsākumos ārstniecības augi tika vākti divatā, ar šķērēm sagriezti un žāvēti uz dzīvokļa balkona un fasēti pašu līmētajās kulītes.

Patlaban strādājam modernā ražotnē, kur ir nodarbināti 10 strādnieki. Tēju drogu gatavošanai izmantojam savvaļā augošus, kā arī „zaļajās” zemnieku saimniecībās kultivētos ārstniecības augus. Augus sagriežam un žāvējam, izmantojot ražīgu un augstvērtīgu tehniku, bet pakošanu veicam ar roku darbu, kas nodrošina nemainīgi augstu ārstniecības augu tēju kvalitāti.

Uzņēmuma produkcija ir ieguvusi Eiropas standarta apliecinošu sertifikāciju un ir atvērta eksportam.

 

 

Par savu mērķi esam izvirzījuši stiprināt Latvijas iedzīvotāju veselību, informējot tos par fitoterapijas iespējām, publicējot fitoterapijas jaunākās ziņas no visas pasaules un piedāvājot mūsu ražotās tējas.
 

Lai Dieva dārza ārstniecības augi dod veselību un spēku visiem cilvēkiem pasaulē un, īpaši, Latvijā!
2009, SIA "Dr. Tereško tējas". Visas tiesības ir aizsargātas.
Izstrādāts studijā web-design.lv