1

Par tēju veikaliņu Rīgā – «Pļavas aptieka»

Tiek uzskatīts, ka uz cilvēka ķermeni bioķīmiskā līmenī visefektīvāk iedarbojas tie augi un dārzeņi, kas aug un ir izplatīti vietā, kur viņš dzīvo, proti, ne vienmēr ir nepieciešams meklēt ārstniecības augus, kas auguši tālās, eksotiskās zemēs. Tā vietā ir vērts no jauna atklāt Latvijas dabas veltēm piemītošo spēku.

Ārsta fitoterapeita Artūra Tereško pēc augu farmakoloģijas un austrumu medicīnas pamatprincipiem sagatavotie augu maisījumi un uztura bagātinātāji jau ilgstoši pierādījuši savu veselību veicinošo iedarbību un guvuši atzinību gan pacientu, gan kolēģu vidū.

Šī ir vienīgā drogērija Rīgā, kuras sortimentā ir vairāk kā simts ārstniecības augi, no kuriem var izveidot maisījumu, kas paredzēts katram individuāli, ņemot vērā konkrētos cilvēka veselības traucējumus.

«Esmu ļoti gandarīts un priecīgs, ka meita Ilze ar vīru Māri nonākuši pie idejas par augu drogu aptiekas atvēršanu, jo tāds nepiepildīts sapnis vienmēr ir bijis arī man. Ilze Ģērmane ir ārste un kopš bērnības, vācot augus, tos žāvējot, gatavojot, ir līdz smalkākajām niansēm iepazinusi tēju gatavošanas mākslu, tāpēc esmu drošs par meitas un znota vadītā veikala sekmīgu darbošanos,» norāda ārsts fitoterapeits Artūrs Tereško. «Šis ir ģimenes uzņēmums un tā ķēdes jaunais posms ir «Pļavas aptieka».

Vecāki mani bērnībā ņēma līdzi gan pļavā vākt augus, gan uz ārsta kabinetu un jau tad sapratu, ka augi palīdz cilvēkiem atgūt veselību. Rezultātā viss saslēdzās loģiskā ķēdē – tēta dziļās zināšanas par augu un cilvēku sadarbību, mana vēlēšanās nest tās tālāk un mana vīra Māra iniciatīva un darbošanās kā galvenajam pasākuma dzinējpēkam. Rezultātā ir radīta vieta, kur pašā Rīgas centrā var kaut nedaudz savienoties ar dabu un tapt veselākam,” pauž drogērijas «Pļavas aptieka» izveidotāja Ilze Ģērmane.

PĻAVAS APTIEKĀ par lieliskām cenām var iegādāties:

* Dr.Tereško Veselības tējas

* Plašs augu tēju klāsts (sver uz vietas, beramas) – gan mono, gan veidot maisījumu pēc Jūsu vēlmēm vai Dr. Artūra Tereško ieteikuma.

* Pieejamo augu saraksts ŠEIT

*Ikdienas tējas maisiņos ( Mundrums, Miers mājās, Dabas dārzs, Melnā Ugunspuķes tēja, Taste of Gauja valley)

*Uztura bagātinātājus ar bērza tāss ekstraktu – betulīnu (Betuliver, Betulcard, Betulgastro, Betuluro, Betulflu)

*Ķermeņa kopšanas līdzekļus (eļļas, pintukus, likopodiju, augu masku acīm)

*Ārsta – fitoterapeita, “Dr.Tereško tējas” izveidotāja Artūra Tereško grāmatas

Uz tikšanos!

Populārākās tējas

This site is registered on wpml.org as a development site.