0

“BETULLIFE”: betulīns veselībai un ilgmūžībai 5 soļu sistēmā

„Esmu gandarīts un priecīgs, ka esmu atradis dabas līdzekli, kas novērš plaša spektra veselības traucējumus, neradot nekādas blakusparādības un nevēlamas ietekmes. Jo ilgāk pielietoju betulīnu ārstēšanā, jo lielāku pārliecību gūstu, ka man un maniem pacientiem ar šo ir paveicies”.
Ārsts Artūrs Tereško

Bērza tāss ekstraktu – betulīnu un vērtīgu ārstniecības augu sakņu un ziedu pulveri saturošie uztura bagātinātāji, kas apvienoti kompleksā BETULLIFE, palīdz atjaunot un uzturēt organisma iedzimto dzīvības spēku un dabas doto veselības programmu. Vairāk lasīt ŠEIT.

Betulīnam piemīt universāla darbība – tas organismā stiprina šūnu lipīdu membrānas, palēnina šūnu dalīšanos, tātad, var pagarināt dzīves ilgumu, atrodoties labā veselības stāvoklī.

Lietojot BETULLIFE kompleksu 5 mēnešu garumā, var sagaidīt, ka:

* Tiks sekmēta normāla aknu detoksikācijas funkcija
* Tiks uzturēts normāls holesterīna līmenis, ja tas bijis paaugstināts
* Tiks uzturēts normāls cukura līmenis, ja tas bijis paaugstināts
* Iespējams, ka normalizēsies asinsspiediens, ja tas bijis paaugstināts vai pazemināts
* Tiks sekmēta un atvieglota normāla svara saglabāšana
* iks uzlabota atmiņa un prāta spējas, ja tikai nav notikušas neatgriezeniskas izmaiņas CNS
* Tiks atbalstīta imūnās sistēmas darbība
* Tiks sekmēta uroģenitālās un reproduktīvās sistēmas funkcija
* Noteikti uzlabosies pašsajūta, pieaugs jauda un dzīvesprieks

Pirmais solis – BETULIVER (satur betulīnu un cigoriņa saknes pulveri) lietošana palielina organismā aknu attīrīšanas un sintēzes jaudu, labvēlīgi ietekmē sirds – asinsvadu sistēmu, jo uzlabo asins sastāvu un „tīra” asinsvadus. Šinī periodā nelietojiet pārtikā miltu izstrādājumus un saldumus, vairāk lietojiet augļus un dārzeņus, kā arī garšvielas ar skābu garšu.

Otrais solis – BETULCARD (satur betulīnu un vilkābeles ziedu pulveri) lietošana veicina normāla holesterīna līmeņa uzturēšanu asinīs un mazina tā izgulsnēšanās iespēju asinsvados, atvieglo sirdsdarbību, uzlabo atmiņu, turpinās aknu darbību atbalstošā ietekme. Šinī periodā nelietojiet vai samaziniet gaļas produktu lietošanu, ieteicamas garšvielas ar rūgtu garšu.

Trešais solis – BETULGASTRO (satur betulīnu un pienenes saknes pulveri) lietošana veicina gremošanas un asimilācijas procesus, kā arī normālu cukura vielu maiņu. Turpinās labvēlīgā ietekme uz aknām un asinsvadiem. Šinī periodā nelietojiet piena produktus. Ieteicamas garšvielas ar saldenu garšu.

Ceturtais solis – BETULFLU (satur betulīnu un Islandes ķērpja pulveri) lietošana veicina elpošanas sistēmas veselību un atbalsta organisma antioksidantīvās sistēmas jaudu, palīdz izvairīties no saaukstēšanās slimībām un vīrusu izraisītām slimībām. Turpinās labvēlīgā ietekme uz aknām, asinsvadiem un gremošanas sistēmu. Šinī periodā izslēdziet no pārtikas kūpinātus un konservētus produktus. Ieteicamas miecējošas garšvielas.

Piektais solis – BETULURO (satur betulīnu un vīgriezes ziedu pulveri) lietošana veicina normālu uro-genitālās sistēmas darbību. Turpinās labvēlīgā ietekme uz aknām, asinsvadiem, gremošanas un imūno sistēmu. Ieteicams ierobežot sāļu produktu lietošanu. Var lietot garšvielas ar asu garšu.

E-veikalā Betullife komplektu meklēt šeit: https://www.fitoterapija.lv/product/betullife-komplekts/

Lai visi šie uztura bagātinātāji organismā labāk darbotos, ir jāaktivizē vielu maiņa. Pareizais veids, kā to panākt, ir kustības. Izvirziet sev par mērķi katru dienu nosoļot vai lēni noskriet 5 kilometrus. Pareiza gaita soļojot un skrienot ir piezemēt vispirms pirkstgalus pēc tam papēdi. Ar laiku tas kļūs par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Ja kādā no „soļiem” jutāties īpaši labi, tad to ir ieteicams atkārtot vairākas reizes gadā kopā ar ieteikto diētu un, protams, ar nepārtrauktu fizisko aktivitāti. Liels labums stājas uzlabošanai un mugurkaula stiprināšanai veidojas, ja katru dienu izpilda arī, tā saucamos osteokinēzes vingrojumus.

Par savām veiksmēm un arī neveiksmēm, ja tādas radīsies, rakstiet vai zvaniet šī veselības kompleksa autoram. Iespēju robežās saņemsiet konsultāciju un norādījumus tālākai rīcībai.

Labu veselību vēlot – ārsts, fitoterapeits Artūrs Tereško.
[email protected]
+371 29484457

Populārākās tējas

This site is registered on wpml.org as a development site.