1

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbild Dr. Artūrs Tereško:

1) Cik ilgs ir katras tējas kurss?

Katru tēju ieteicams lietot vismaz divus mēnešus. Taču jāieklausās sevī – ja nu pēkšņi iecienītā tēja vairs negaršo un nepatīk, tad jāietur pauze! Organismu nevajag mocīt.

Atgādinu, ka tējas jālieto sekojot pagatavošanas instrukcijai, lai panāktu vēlamo efektu!

2) Vai vairākas tējas var dzert vienlaicīgi?

Vienlaicīgi dzert var divas, trīs tējas, taču devu tādā gadījumā ir jāsamazina, lai kopīgā diennakts deva nepārsniegtu 3 ēdamkarotes drogas.

3) Cik ilgi nepieciešams pauzes periods starp tēju kursiem?
Optimāli 2 nedēļas

4) Kādas tējas ieteicam/nav ieteicams lietot grūtniecēm?

Grūtnieces var dzert visas Dr. Tereško tējas, jo sastādot augu kombinācijas un devas, ir ievērots nekaitīguma princips.

Ja grūtniecei ir paaugstināts asinsspiediens, ieteicama “Sirds veselības tēja”, ja ir tūska, var palietot tēju “Nierēm”, ja toksikoze – ieteicama tēja “Aknām”, ja dedzināšana pakrūtē – noderēs tēja “Kuņģim”, ja aizcietējumi – var pagatavot tēju “Mīksti un viegli”. Kad ir klepus, jālieto tēja “Bronhiem”.

No monotējām lielos daudzumos nevajag lietot raudeni, dzelteno kaķpēdiņu, vērmeli, asinszāli, alveju un indīgos augus pat niecīgos daudzumos.

5) Vai ir tējas pret alerģijām vai alerģiju atvieglojošas tējas?

Ja cilvēkam ir alerģija pret ziedputekšņiem, tad tējas no ārstniecības augiem alerģiju var saasināt, tāpēc to lietošana nav ieteicama. Ja alerģija ir uz sadzīves putekļiem, pelējuma sēnītēm, dzīvnieku spalvām vai pārtiku, tad ieteicamie augi ir mazā ūdens lēca, trejdaivu sunīša laksti, lielā nātre, panātre un bebru kārkliņa laksti (uzmanīgi, indīgs).

6) Kādas ir galvenās atšķirības starp līdzīgām tējām? Piemēram, Kuņģis un Tavam vēderam? Sirds un Sirds spēkam?

“Sirds veselības tēja” samazina pulsa ātrumu un asinsspiedienu ir vairāk piemērota jauniem cilvēkiem, tēja “Sirds spēkam” vecākiem cilvēkiem sirds mazspējas un noguruma gadījumā.

Tēja “Kuņģim” – kuņģa skābes mazināšanai jauniem cilvēkiem, tēja “Tavam vēderam” visu gremošanas sekrētu pavairošanai un apetītes uzlabošanai vecākiem cilvēkiem.

Tēja “Bronhiem” akūtu respiratoru saslimšanu gadījumos, tēja “Plaušām” hronisku bronhu un plaušu slimību ārstēšanai;

Tēja “Urīnpūslim” akūtu ar iekaisumu saistītu urīnceļu slimību ārstēšanai, tēja “Nierēm” – hronisku nieru slimību ārstēšanai un diurēzes veicināšanai.

Tēja “Aknām” stimulē aknu darbību un žults veidošanu, tēja “Žultspūslim” veicina žults izdzīšanu no žultspūšļa.

7) Kādi augi pieejami “Pļavas aptiekā”?
Pilns pieejamo augu saraksts ir ŠEIT.

8) Kad lietot dažādos betulīna veidus?

Betulīna suspensija – kad vajadzīga deva 1 -2 grami betulīna dienā – tas pie onkoloģijas, suspensijā vienā ml ir 100 mg betulīna, tad jālieto no 10 līdz 20 ml suspensijas
Betulīns BTSE – kapsula satur 200 mg betulīna, arī pie onkoloģijas,tad vismaz 5 kapsulas dienā un vieglākos gadījumos, kad ir paaugstināts holesterīns, vai glikozes līmenis, vai ALAT, ASAT, GGT, kas norāda uz aknu bojājumu. Pietiek ar 1 kapsulu 2 reizes dienā.
5 veida Betulīni no komplekta – hormonālās, endokrīnās, nervu sistēmas saskaņošanai, vielu maiņas sakārtošanai, atveseļošanas programma gremošanas sistēmai, sirds veselība, imūnās sistēmas optimizēšanai, nieru darbības stimulēšanai. Vienlaicīgi samazina holesterīna un glikozes līmeni, ja tas bijis paaugstināts, uzlabo asins analīzes.

Populārākās tējas

This site is registered on wpml.org as a development site.