0

Pasākumu komplekss „Veselības aplis” ar Dr. Tereško Veselības tējām

Pietiek slikti justies un slimot! Ir laiks pārmaiņām. Šis ir nopietns pasākums 5 mēnešu garumā, kas, ļoti iespējams, kļūs par Jūsu dzīves sastāvdaļu.

 „Veselības aplis” ir pasākumu komplekss, kura ietvaros tiek lietotas ārstniecības augu tējas, ievērota noteikta diēta un garšaugu lietošana, kā arī fiziskas aktivitātes. Tēju komplekts sastāv no 10 veidu Veselības tējām, kas tiek gatavotas no Latvijas tīrās dabas ārstniecības augiem ārsta fitoterapeita Artūra Tereško vadībā, tās palīdz atjaunot un uzturēt organisma iedzimto dzīvības spēku un dabas doto veselības programmu.

 Mūsu organisms ir tā iekārtots, ka iekšējo orgānu un visa ķermeņa veselība savstarpēji ir cieši saistīta ar ārējo vidi; to ietekmē pārtika, ūdens kvalitāte, kustību trūkums vai pārpilnība. Ārstniecības augu tēju kompleksa lietošana ir viens no veidiem kā uzlabot un uzturēt veselību. Cilvēks un augs ir būvēts no vieniem un tiem pašiem atomiem un molekulām, tāpēc, nepārdozējot ieteikto augu tēju devu, nekādas nevēlamas blakusparādības nav novērotas.

 Lai kur slēptos slimība, ir mērķtiecīgi sākt ar organisma attīrīšanu. Šo funkciju vislielākā mērā veic aknas. Pēc tam, kad asins sastāvs ir uzlabots, var notikt pozitīvas izmaiņas sirds – asinsvadu sistēmas darbībā, kas tālāk veicina normālu gremošanu funkciju un barības vielu uzsūkšanos. Visas šīs pozitīvās izmaiņas kopā uztur normālu elpošanas sistēmas darbību, gāzu un barības vielu maiņu šūnu līmenī, kā arī imūnās sistēmas veselību. Kā balva par visu iepriekš veikto, sekos arī uroģenitālās un reproduktīvās sistēmas darbības uzlabošanās.

Programmas mērķis ir nodrošināt tādu veselības stāvokli, lai dzīve kļūtu skaista un jautra, lai varētu iztikt bez ārsta un medikamentu palīdzības.

Sekojot kompleksam „Veselības aplis” 5 mēnešu garumā, var sagaidīt, ka:

  • Tiks sekmēta normāla aknu detoksikācijas funkcija,
  • Tiks uzturēts normāls cukura līmenis.
  • Saglabāsies normāls asinsspiediens, ja tas bijis paaugstināts,
  • Tiks sekmēta un atvieglota normāla svara saglabāšana, ja visas rekomendācijas tiks izpildītas.
  • Tiks sekmēta atmiņa un prāta spējas,
  • Tiks atbalstīta imūnās sistēmas darbība,
  • Tiks sekmēta uroģenitālās un reproduktīvās sistēmas funkcija
  • Noteikti uzlabosies pašsajūta un pieaugs dzīvesprieks.

Visa šī cikla izpildes gaitā, tiek novērota vispārējā veselības stāvokļa labošanās. Uzlabojas darbaspējas, pieaug tolerance pret stresu, uzlabojas miegs, atjaunojas reproduktīvās sistēmas spējas kā sievietēm tā vīriešiem.

1. solis – ORGANISMA ATTĪRĪŠANA: Veselības tēja “Aknām” 2 nedēļas (viena paciņa), Veselības tēja “Žultspūslim” 2 nedēļas (viena paciņa), lietošana palielina aknu attīrīšanas un sintēzes jaudu, Uzlabo žultsceļu darbību, labvēlīgi ietekmē sirds – asinsvadu sistēmu, jo uzlabo asins sastāvu un „tīra” asinsvadus. Šinī periodā vajag izslēgt no pārtikas miltu izstrādājumus, saldumus un citus produktus ar augstu ogļhidrātu saturu, vairāk jālieto augļi un dārzeņi ar skābu vai neitrālu garšu. Ieteicamās garšvielas, ķiploki, sīpoli, olīvas, pētersīļi, citrons.

2. solis – SIRDS, ASINSVADU SISTĒMAS DARBĪBAS ATBALSTS : “Sirds” Veselības tēja 2 nedēļas (viena paciņa), Veselības tēja “Sirds spēkam” 2 nedēļas (viena paciņa), lietošana atvieglo sirdsdarbību, uzlabo atmiņu, turpinās labvēlīgā iedarbība uz aknām. Sagatavo labvēlīgām pārmaiņām gremošanas traktu. Šinī periodā vajag izslēgt no pārtikas gaļas produktu lietošanu, ieteicamas garšvielas ar rūgtu garšu – koriandrs, ingvers, rozmarīns, melnie pipari, vērmele.

3. solis – GREMOŠANAS FUNKCIJAS NORMALIZĒŠANA: Veselības tēja “Kuņģim” 2 nedēļas (viena paciņa), Veselības tēja “Tavam vēderam” 2 nedēļas (viena paciņa), lietošana veicina gremošanas un asimilācijas procesus, veicina normālu cukura vielu maiņu. Turpinās labvēlīgā ietekme uz aknām un sirds-asinsvadu sistēmu, tiek gatavota labvēlīgām pārmaiņām imūnā sistēma. Šinī periodā vajag izslēgt no pārtikas piena produktus. Ieteicamas garšvielas ar saldenu garšu – stēvija, origano, kanēlis

4. solis – ELPOŠANAS SISTĒMAS UN IMŪNĀS SISTĒMAS FUNKCIJAS UZLABOŠANA: Veselības tēja “Plaušām” 2 nedēļas (viena paciņa), Veselības tēja “Imunitātei” 2 nedēļas (viena paciņa), lietošana stiprina elpošanas sistēmu, pastiprina imūnās sistēmas jaudu, samazina autoimūno procesu smagumu, palīdz izvairīties no saaukstēšanās slimībām un vīrusu izraisītām slimībām. Turpinās labvēlīgā ietekme uz aknām, asinsvadiem un gremošanas sistēmu, tiek gatavota labvēlīgām pārmaiņām uroģenitālā sistēma. Šinī periodā vajag izslēgt no pārtikas kūpinātus, konservētus un marinētus produktus, ja iespējams, nelietot arī piena produktus. Ieteicamas garšvielas ar miecējošu garšu – muskatrieksts, kurkuma.

5. solis – NIERU UN URĪNCEĻU DARBĪBAS UZLABOŠANA: Veselības tēja “Nierēm” 2 nedēļas (viena paciņa), Veselības tēja “Urīnceļiem” 2 nedēļas (viena paciņa), lietošana pastiprina nieru asinsapgādi, tāpēc veicina normālu urīna izvadsistēmas darbību. Turpinās labvēlīgā ietekme uz aknām, asinsvadiem, gremošanas un imūno sistēmu. Ieteicams ierobežot sāļu produktu lietošanu. Var lietot garšvielas ar asu garšu.

Lai veselības tēju komplekss organismā labāk darbotos, vajag aktivizēt vielu maiņu. Pareizākais veids, kā to panākt, ir kustības. Izvirziet sev par mērķi katru dienu nosoļot 5 kilometrus. Ar laiku tas kļūs par neatņemamu dzīves sastāvdaļu.

Ja kādā no „soļiem” jutāties īpaši labi, tad to ir ieteicams atkārtot vairākas reizes gadā kopā ar ieteikto diētu un, protams, ar nepārtrauktu fizisko aktivitāti.

Labu veselību vēlot – ārsts fitoterapeits Artūrs Tereško

Populārākās tējas

This site is registered on wpml.org as a development site.