1

Pateicamies par saņemto novērtējumu “Ieteicams uzņēmums”

ZS DOKTUS/”Dr.Tereško tējas”  izsniegts sertifikāts “IETEICAMS UZŅĒMUMS” pēc “Klientu Viedokļu Izpētes Centrs”  veiktas uzņēmuma analīzes no Internetā pieejamās informācijas , kas apliecina, ka uzņēmuma izpētes laikā nav atrasti negatīvi klientu viedokļi Internetā.

 

Esam pateicīgi par klientu, darbinieku un sadarbības partneru  ilgstošo uzticību un pozitīvo novērtējumu – pateicoties jums, mums ir iespēja turpināt uzņēmuma attīstību, saglabājot uzņēmuma stabilās vērtības.

 

Kas ir Sertifikāts Ieteicams Uzņēmums?
Šis projekts tika uzsākts, ievērojot straujo tehnoloģiju attīstību un interneta spēju nozīmīgi mainīt šī brīža biznesa modeļus un klientu uzvedību. Digitālā laikmeta iespējas ir atvieglojušas pieeju informācijai par uzņēmumiem un palīdz šo informāciju izvērtēt, par pamatu ņemot klientu atsauksmes. Jauno Tehnoloģiju centra veiktais pētījums atklāj, ka aptuveni 90% no visām atsauksmēm par uzņēmumu parasti ir negatīvas, jo klienti jūtas vīlušies zemās kvalitātes un profesionalitātes trūkuma dēļ. Klienti nolemj paust savu nepatiku sociālajos tīklos vai personīgajos blogos, jo ir vēlējušies saņemt augstas kvalitātes pakalpojumu vai produktu, taču ekspektācijas nav piepildītas. Tā kā potenciālie klienti ir tie, kas aktīvi meklē informāciju par tiem saistošajiem uzņēmumiem, projekts Ieteicams Uzņēmums palīdz viņiem atrast uzņēmumus, par kuriem nav negatīvu atsauksmju. Pieejamo ziņu analizēšana bieži vien ir pārāk sarežģīts un garlaicīgs process ikdienas interneta lietotājam, turklāt tam ir nepieciešamas arī zināšanas un laika resursi, tāpēc šis projekts palīdz patērētājiem atrast viņiem nozīmīgu informāciju. Šī informācija ir savākta datubāzē, kuru veido ieteicami uzņēmumi, kuri tiek norādīti arī mūsu pārskatos par uzņēmuma tēlu Internetā.

http://www.ieteicamsuznemums.lv/

Populārākās tējas