0

Ūdeņraža peroksīds pret Covid – 19

Tagad man ir tāds laiks, kad var padarīt līdz galam iesāktos darbus gan fiziskos, gan galvas un pavērot, kas notiek pasaulē, arī ko ieteikt no savas pieredzes.

Mani neapmierina mūsu infektologu un valdības amatpersonu nostāja, ka mums jāizslimo visiem vai vismaz 70 % no iedzīvotāju kopskaita, kamēr izveidojas kolektīvā imūnā aizsardzība. Kā būtu, ja mēs ar konkrētiem preventīviem pasākumiem, radītu iespēju nesaslimt vispār. Pašreiz neesot medikamentu pret šo vīrusu. Tomēr uzdrošinos pret to iebilst, viens līdzeklis varbūt tomēr ir, tas palīdz gan ārīgi, gan iekšķīgi un ir pārbaudīts jau gadu desmitiem.

Šis līdzeklis ir 3% ūdeņraža pārskābe, kas paredzēts brūču primārai apstrādei. Savulaik, kad biju iecirkņa terapeits, ar šo līdzekli lieliski ārstēju pacientiem strutainu angīnu, faringītu vīrusu ARS un mutes dobuma iekaisumu. Metode nav mana. Kopš jaunības gadiem esmu sekojis medicīnas profesora Ivana Neumovakina neordinārai darbībai, pats pielietojis viņa piedāvātās metodes ārsta praksē un pārliecinājies par to efektivitāti gripas un saaukstēšanās slimību gadījumā. Pagājušajā gadā 90 gadu vecumā viņš ir devies Aizsaulē, bet viņa zinātnisko mantojumu noteikti vajag izmantot.( www.youtube.com/watch?v=QyXg1PHvIPA )

Īstenībā ūdeņraža peroksīds ir labākais līdzeklis mutes, rīkles un deguna dezinfekcijai pēc atnākšanas no sabiedriskas vietas un tūlītējai aizsardzībai pēc kontakta ar slimu cilvēku. Tas var noderēt visiem, bet īpaši medicīnas darbiniekiem, kuriem inficēšanās risks ir nesalīdzināmi lielāks ne kā pārējiem cilvēkiem.

Varu ieteikt rīkoties sekojoši: atnākot mājās, vai pēc aizsargtērpa novilkšanas, atver ūdeņraža pārskābes pudelīti, nomēra 1 tējkaroti (5 ml) šķidruma, samaisa ar 50 ml remdena ūdens, paskalo mutes dobumu, rīkli, pa tējkarotei iešņauc katrā nāsī, vienu malku izdzer. Viss. Baktērijas un vīrusi un tiek iznīcināti, vai vismaz to daudzums tiek samazināts, pirms tie ir sākuši savu postošo darbību. Attiecībā uz koronovīrusu man novērojumu nav, tomēr, loģiski
spriežot, tam vajadzētu pakļauties atomārā skābekļa oksidantajai postošajai iedarbībai, ja tikai tas nav mākslīgi radīts.

Pats to lietojot, netiku novērojis nekādas blakusparādības.

Darbība tiek izskaidrota ar peroksīda sadalīšanos, nokļūstot uz gļotādām, par ūdeni un atomāro skābekli. Atomārais skābeklis ir pats spēcīgākais oksidants, tas pats, kas organismā veidojas vielu maiņas procesā un kura uzdevums ir iznīcināt mikrobus un vīrusus. Gadījumā, ja slimība ir sākusies, šo procedūru ieteicams izdarīt 3-4 reizes dienā.

Intoksikācijas un acidozes mazināšanai ieteicams 3 reizes dienā dzert ūdeni ar nelielu sodas pievienošanu. Ķīnas pētījumi rāda, ka šim vīrusam nepatīk natrija hidrogenkarbonāts, tas ir, dzeramā soda. Sodu ņem 1/3 tējkarotes, aplej ar pusglāzi verdoša ūdens, samaisa, pievieno aukstu ūdeni, lai var iedzert, iemalko pusstundu pirms ēšanas, kamēr kuņģī ir maz skābes.

Vēl kāda svarīga lieta kolektīvai aizsardzībai. Esmu secinājis, ka izsargāšanās pasākumi ir nepilnīgi.

Tātad pie visiem labiem ieteikumiem par distanci un roku mazgāšanu klāt vēl vajag pielikt ieteikumu – prasību pie katrām veikala durvīm, iestādes durvīm, katrām dzīvokļa durvīm nolikt kājslauķīti samitrinātu ar virsmu dezinficējošu šķīdumu. Šim nolūkam, ja nekā cita nav, varētu noderēt arī automašīnu logu mazgāšanas koncentrāts, kurā ir 70% izopropil vai kāds cits spirts. Atnākot no ielas, vajag kādu brītiņu pastāvēt uz šī paklājiņa, tad apavi būs sterili un dzīvoklī vai citā telpā, vīrusi netiks ienesti. Uz ielām diemžēl spļauj.

Nesen, kad apkaroja cūku mēri un, senos laikos, mutes – nagu sērgu, caur dezinfekcijas paklājiem bija jāizbrauc arī mašīnām, nerunājot par kājslauķiem pie fermu ieejas. Šai lietā no veterinārās medicīnas būtu jāpārņem pieredze. Tas mūsu infekcionistiem un valdībai būtu jānokārto.

Nav pareiza nostāja, ka maska jānēsā tikai tiem, kas aiz letes un tiem, kas ir karantīnā vai slimi. Tādā veidā notiek tāda kā iezīmēšana – lūk, tu nēsā masku, tātad slims. Maskas būtu jānēsā visiem. Uz ielas nedrīkstētu atrasties bez maskas – tā notiek Ķīnā un tas ir devis labu rezultātu.

Labu veselību vēlot – brīvārsts Artūrs Tereško

Populārākās tējas

This site is registered on wpml.org as a development site.