0

Uz tikšanos medicīnas izstādē “Medbaltica 2017”

No 21.09. – 23.09. izstāžu centrā Ķīpsala notiks nozīmīgākā medicīnas izstāde Baltijā “Medbaltica”, kur “Dr. Tereško tējas” piedāvās novērtēšanai uztura bagātinātājus BETULIVER, BETULCARD, BETULGASTRO, BETULFLU, BETULURO.  Tie ir ES pirmie reģistrētie un patentētie uztura bagātinātāji ar bērza tāss ekstraktu, gandrīz panacejas nosaukuma cienīgi līdzekļi veselības atgūšanai un nostiprināšanai.

Būs iespēja satikt  ārstu – fitoterapeitu Artūru Tereško, uzzināt vairāk par veselības uzlabošanas iespējām, lietojot uztura bagātinātājus ar bērza tāss ekstraktu, kā arī produktus iegādāties.

 

 

Betuliver
Bērza tāss sausā ekstrakta un cigoriņa saknes pulvera maisījums, kam ir aknu darbību veicinošas īpašības.

Betulgastro
Bērza tāss sausā ekstrakta un pienenes saknes pulvera maisījums, kas veicina normālu kuņģa un aknu darbību.

Betulflu
Bērza tāss sausā ekstrakta un Islandes ķērpja lapoņa pulvera maisījums, kas labvēlīgi ietekmē elpceļus, kā arī veicina atkrēpošanu.

Betulcard
Bērza tāss sausā ekstrakta un vilkābeles ziedu pulvera maisījums, kas sniedz atbalstu asinsritei un mazina tūsku.

Betuluro
Bērza tāss sausā ekstrakta un vīgriezes ziedu pulvera maisījums, kas labvēlīgi iedarbojas uz urīnceļiem.

 

“Medbaltica” vienkopus pulcēs dažādu veselības nozaru speciālistus, profesionālās biedrības un medicīnas produkcijas ražotājus no Latvijas un ārvalstīm. Izstāde iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem.

 

 

 

Populārākās tējas