0

Par mums

Kad dārznieks savā dārzā grib izaudzēt ko vērtīgu un skaistu, viņš par izvēlēto augu rūpējas, no sēkliņas vai stāda līdz pat cieņpilnai ražas novākšanai. Par dakteri Artūru Tereško var teikt, ka viņš ir dārznieks, kura dārzam nav robežu un pret savvaļā augušo viņš attiecas tikpat rūpīgi un atbildīgi, kā pret paša audzēto.

Kopā ar savu komandu viņš iet pļavās un mežos, katra auga ievākšanai pareizā laikā – sekojot līdzi tam, lai augs būtu pilnbriedā, lai tā kaltēšanai būtu atbilstoša mēness fāze un lai spēkā būtu arī citi svarīgi priekšnosacījumi. Tikai tā iespējams kopā ar ārstniecības augiem tējas krūzē ielikt pēc iespējas vairāk to labās un ārstnieciskās īpašības, garšu, smaržu un spēku.

Apzināto ārstniecības augu un to iedarbības saraksts ir garš – 40 gadu pieredze fitoterapijas jomā ārstam Artūram Tereško ļāvusi izveidot dažādām dzīves situācijām un veselības sarežģījumiem piemērotu veselības tēju, ikdienas tēju, uztura bagātinātāju un ādas un matu kopšanas līdzekļu klāstu. Pēdējos gadus īpaši strādāts pie uztura bagātinātājiem ar bērza tāss ekstraktu betulīnu – ir zinātniski pierādījumi, ka betulīnam piemīt universāla darbība – tas organismā palēnina šūnu dalīšanos, pagarinot iespējamo dzīves ilgumu, bez tam, stiprinot imunitāti, tas nomāc arī vīrusu un mikrobu aktivitāti. Tos izdevies pirmajiem Eiropas Savienībā arī reģistrēt.

“Dr. Tereško tējas” ir pazīstamas Latvijā kopš 1993. gada, kad ārstu ģimene Artūrs un Baiba Tereško pēc kvalifikācijas celšanas kursiem Maskavas Ārstniecības augu un garšvielu izpētes institūtā nodibināja uzņēmumu ZS DOKTUS. Pašos pirmsākumos ārstniecības augi tika vākti divatā, ar šķērēm sagriezti un žāvēti uz dzīvokļa balkona un fasēti pašu līmētajās kulītēs.

Strādājam modernā ražotnē, kur ikdienā rosās 10 darbinieki. Tēju drogu gatavošanai izmantojam savvaļā augošus, kā arī „zaļajās” zemnieku saimniecībās kultivētos ārstniecības augus. Augus sagriežam un žāvējam, izmantojot ražīgu un augstvērtīgu tehniku, bet pakošanu veicam ar roku darbu, kas nodrošina nemainīgi augstu ārstniecības augu tēju kvalitāti.

Mūsu devīze:  „Lai Dieva dārza ārstniecības augi dod veselību un spēku visiem cilvēkiem pasaulē un, īpaši, Latvijā.”

Ticam, ka fitoterapijas zināšanas īpaši varētu noderēt apstākļos, ja pēkšņi nebūtu pieejami aptiekas medikamenti. Mūsu planēta dumpojas, var pienākt pavisam grūti laiki, tāpēc jākrāj zināšanas, kā izmantot dabas resursus izdzīvošanai skarbos apstākļos.

Mūsu sadarbības partneri, pie kuriem var iegādāties Dr. Tereško tējas un uztura bagātinātājus:

LATVIJAS PILSĒTU UN LAUKU APTIEKĀS

Ārstes homeopātes Baibas Tereško privātpraksē Rīgā un Cēsīs, tālr. +371 29152772

Artūra Tereško fitoterapijas un adatu terapijas ārsta praksē Cēsīs, Kr.Valdemāra ielā 13, tālr. +371 29484457

“Dr.Tereško tējas” veikals “Pļavas aptieka”, Dzirnavu iela 57A (ieeja no Baznīcas ielas 6), Rīga
+371 20410840
www.facebook.com/plavas.aptieka

“Cēsu centra aptieka”, Vienības laukums 2a, Cēsis, Cēsu pilsēta, Cēsu novads, LV-4101, +371 64107158

Aptieka “Rāmkalni”
Vītiņkalni, Krustiņi, Inčukalna pag., Siguldas nov., LV-2141, tālr. +371 26383575

Rīgā Tērbatas ielā 33 – 35, adatu terapeita Raimonda Puksta vadītajā SIA „RP1P Medicīniskā aprūpe” tālr. +371 29479022

Rīgā ‘Homeopātiskā aptieka”, Lāčplēša iela 7 vai Biķernieku iela 12

Rīgā, Stacijas laukums 2, T/C “ORIGO”, B tunelis, veikalā „Ilvo” tālr. +371 29466557, www.ilvo.lv

Liepājā “Medicīnas preces”, Ludviķa iela 9, tālr. 63480558

Populārākās tējas

This site is registered on wpml.org as a development site.