0

Fitoterapija

Fitoterapija

Fitoterapija ir viss, kas nāk no augiem – arī sūnām, ķērpjiem, saknēm, aļģēm. Būtībā fitoterapija ārstē cilvēku ar auga „miesu un asinīm”. Tāpēc to nevajag jaukt ar homeopātiju, jo homeopātija ārstē ar auga dvēseli, paceļas augstākajā – ēteriskajā, enerģētiskajā līmenī, bet fitoterapija iedarbojas fiziskajā plānā, uz matēriju.

Cilvēkam ir divas daļas – materiālā, miesiskā, un enerģētiskā. Tas ir pierādīts, un nevaram vairs par to ne smaidīt, ne smīnēt. Ir pierādīts, ka šūnai ir pozitīvi lādēts kodols un negatīvi lādēts apvalks, un starp šo plusu un mīnusu veidojas potenciālu starpība.

Pamatojoties uz to, šūnā var tikt iekšā un ārā dažādas vielas. Ja bioķīmija ir tas, ko satur augs – glikozīdi, alkaloīdi, flavonoīdi, terpēni un citas ēteriskās eļļas –, tad biofizika ir sīkās, elementārās šūniņas radītās svārstības, teiksim, tās, ko rada viela, kas ir no auga. Un, ja, piemēram, aknu šūnu svārstības, elektromagnētiskais starojums – sauciet to, kā gribat, lai gan vispār tā ir jau kvantu mehānika – sakrīt ar, piemēram, mārdadža  svārstībām, tad viņš noder šim orgānam ne tikai pēc bioķīmiskām īpašībām, bet arī pēc biofizikālām.  Un tad ir pavisam labi, tad ir trāpīts desmitniekā!

/A.Tereško/

Populārākās tējas

This site is registered on wpml.org as a development site.