0

Klimaktēriskā sindroma fitoterapija

Klimaktēriskā sindroma fitoterapija

Daba tā ir izveidojusi, ka sievietes nevar dzemdēt bērnus bezgala ilgi, jo tie ir arī jāuzaudzina, tāpēc sievietēm pusmūža vecumā pakāpeniski samazinās dzimumhormonu daudzums un notiek organisma pārskaņošanās citam režīmam. Daudzos gadījumos šis process norisinās “sāpīgi”- sievietes slikti jūtas, tās kļūst nervozas, pastiprināti svīst, izjūt karstuma viļņus, daudz ēd un aptaukojas, izjūt asinsspiediena svārstības un ar to saistītās galvassāpes. Šo stāvokli sauc par klimaktērisko sindromu, un to ir iespējams novērst, lietojot sintētiskos dzimumhormonus, bet tas ir riskanti, jo pieaug iespēja saslimt ar dzemdes vai krūts audzēju.

Otrs ceļš ir simptomātiska ārstēšana lietojot medikamentus, kas nomāc traucējošos simptomus, taču tad var rasties nevēlamas blakusparādības, piemēram, atkarība no nervu zālēm, miega traucējumi, izsitumi uz ādas, gremošanas traucējumi un daudz kas cits.

Piedāvātā Veselības tēja “Klimaktēriskā sindroma mazināšanai” arī ir simptomātiskās ārstēšanas variants, vienīgi apīnim ir estrogēniem līdzīga darbība, kas to ierindo pirmajā vietā šī sindroma radīto traucējumu samazināšanā. Tējā vilkābeles augļi normalizē sirdsdarbību un miegu, mežrožu augļi dod organismam nepieciešamos vitamīnus un mikroelementus, asinszāle darbojas pret iekaisumu un depresiju, kliņģerītes veicina šūnu atjaunošanos un samazina asinsvadu spazmas, tātad arī karstuma viļņus, kumelītes samazina spazmas gremošanas traktā, novērš vēdera uzpūšanos; salvija nomāc dažāda veida iekaisumus, kas šī sindroma laikā pastiprināti veidojas. Pelašķis samazina asiņošanu, ja tāda ir, veicina gremošanas sulu izdalīšanos un normalizē gremošanu; mātere palēnina un nomierina sirdsdarbību, samazina asinsspiedienu, tā darbojas arī nomierinoši, bet neizraisa miegainību.

Lietojot veselības tēju “Klimaktēriskā sindroma mazināšanai”, samazinās traucējošie simptomi, uzlabojas sievietes pašsajūta un vispārējais veselības stāvoklis.

Visus šos augus ņem vienādās daļās, sajauc līdz masa kļūst viendabīga, uzglabā papīra tūtā. Ņem 2 ēdamkarotes tējas, aplej ar 2 glāzēm vāroša ūdens, ļauj ievilkties 20 minūtes, nokāš. Lieto pa 2/3 glāzes 3 reizes dienā pēc ēšanas (lai neietekmētu apetīti).

Populārākās tējas

This site is registered on wpml.org as a development site.